Warning: strtotime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/zuppsz33/public_html/udvdr/libraries/joomla/utilities/date.php on line 56

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/zuppsz33/public_html/udvdr/libraries/joomla/utilities/date.php on line 198
REZULTATI NATJEČAJA PDF Ispis E-mail
Autor Miroslav Bagarić   

Warning: mktime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/zuppsz33/public_html/udvdr/libraries/joomla/utilities/date.php on line 117

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/zuppsz33/public_html/udvdr/libraries/joomla/utilities/date.php on line 245

Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/zuppsz33/public_html/udvdr/libraries/joomla/utilities/date.php on line 249

Warning: strftime(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/zuppsz33/public_html/udvdr/libraries/joomla/utilities/date.php on line 250
Petak, 11 Ožujak 2011 09:22

REZULTATI NATJEČAJA

Odlukom Upravnog odbora Fonda za stipendiranje hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i djece hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata od 10. ožujka 2011. godine, iz Fonda za stipendiranje hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata i djece hrvatskih branitelja iz Domovinskog rata dodijeljeno je 10527 stipendija za školsku odnosno akademsku godinu 2010./2011., i to 6750 srednjoškolskih i3762 studentskih te 15  poslijediplomskih stipendija.

Napomena:

Budući da je ove školske odnosno akademske godine došlo do nerazmjera broja kandidata koji ispunjavaju osnovne uvjete za stipendiju i raspoloživih sredstava Fonda, stipendije su odobrene:

- učenicima koji imaju prosjek ocjena za prethodni razred srednje škole odnosno osmi razred osnovne škole 3,53 i više i

- studentima koji imaju prosjek studija u dosadašnjem tijeku studiranja 3,19 i više, odnosno za  posljednji razred srednje škole 3,53 i više.

Rezultati natječaja za srednjoškolsku stipendiju

Rezultati natječaja za studentsku stipendiju

Rezultati natječaja za poslijediplomsku stipendiju